#HeyLucy

Ako Lucy pracuje

Na Lucy môžete delegovať rôzne úlohy, s ktorými si neviete poradiť a s ktorými len strácate čas. Lucy úlohu vypracuje vrámci svojho tímu profesionálnych asistentov a odborníkov. Vy tak získate viac času na to, čo vás baví.
  • Jednoducho vyplňte formulár a popíšte Lucy, čo potrebujete.
  • Bez dlhého čakania vám Lucy napíše termín dokedy úlohu splní a svoju požadovanú odmenu
  • Ak s odmenou budete súhlasiť, môžete sa veselo pustiť do inej práce
  • Lucy úlohu dokončí a bude sa tešiť na váš feedback

Nestrácajte čas s úlohami, ktoré nechcete robiť. Lucy vám pomôže výhodne nakúpiť, získať najlepšie letenky, zarezervovať dostupný hotel, vytvoriť úžasné dokumenty, či vystáť rad na pošte

Odpovede na časté otázky

skôr než sa opýtate Lucy, čítajte sem
Kto je Lucy a čo robí?

Lucy je virtuálny osobný asistent, ktorý prijíma rôzne úlohy prostredníctvom webovej služby. Za Lucy sa postavia reálni ľudia na svojom mieste. Príjmu a vybavia konkrétne úlohy. Podklady od vás si rozdelia podľa svojich vedomostí a schopností. Lucy vám chce ušetriť čas, a chce aby to všetko dávalo zmysel. Keďže Lucy pomáha množstve ľudí ako vy, neustále naberá nové skúsenosti a zručnosti. Všetci, ktorí stoja za Lucy tieto skúsenosti zdieľajú a preto je vysoká pravdepodobnosť že vás Lucy nesklame.

Ako zadám pre Lucy úlohu?

Lucy najlepšie splní vašu úlohu, keď o nej bude vedieť čo najviac. V jednotlivých kategóriach úloh Lucy vytvorila formuláre, ktoré stačí vyplniť.

Kedy Lucy splní úlohu?

Lucy sa každej úlohe venuje individuálne a vždy je jej cieľom oznámiť vám reálny termín doručenia. Lucy zvláda aj niekoľko úloh naraz a je veľmi pravdepodobné, že jej úloha bude trvať kratšie ako vám.

Akú odmenu si Lucy obyčajne pýta?

Na začiatku si Lucy určí svoju odmenu za splnenie úlohy podľa vašich požiadaviek. Pokiaľ ju akceptujete môžete sa venovať niečomu zábavnejšiemu, pretože viete kedy a za akú cenu vám Lucy doručí vašu úlohu.

Ako môžem Lucy zaplatiť?

Lucy bude vždy pripravená splniť ďalšiu a ďalšiu úlohu. Delegovať vašu prácu na iných je veľmi návykové. Preto je ideálne, ak si vo virtuálnom profile predplatíte kredit, ktorý sa bude aicky odpočítavať zo splnených úloh. Platiť ale môžete aj v malých sumách jednorázovo prevodom na účet.

Čo môžem s Lucy komunikovať?

Lucy nepozná slovné spojenie "nedá sa". Jej nastavenie je vždy pozitívne, pretože už vyriešila množstvo úloh a stále sa zlepšuje. Aj napriek tomu existujú úlohy, ktoré pre vás nemôže splniť. Spýtajte sa na čokoľvek a Lucy vám určite pomôže.

Ako Lucy chráni moje osobné údaje?

Lucy môžete plne dôverovať. Na splenenie úlohy si vyžiada len nevyhnutné informácie a pokiaľ ide o vaše osobné údaje pristupuje k nim podľa nariadení GDPR.

Messenger

Zadaj úlohu pre Lucy cez Messenger

Telefón

Office : +421 911 311 213

Email

Office :
Site :

Sociálne siete